JARMOLIŃSKI Bartek (ur. 1975, Łódź)
akryl/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'B.JARMOLIŃSKI'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'LUNA, 2018, B.JARMOLINSKI'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 80 x 90 cm, sygnowany p.d: 'B.JARMOLIŃSKI' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '”APHRODITE” 2018 | BARTEK JARMOLIŃSKI'
Heart, z cyklu: Organica, 2013/2017
akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: B. JARMOLIŃSKI;
na odwrocie opis autorski: "COR" / "HEART" / CYKL - ORGANIKA / SERCE / BARTEK JARMOLIŃSKI 2013/2017.
akryl na płótnie, 90x70, sygnowany na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany p.d: 'B.JARMOLIŃSKI',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"HEPAR/HEPATI" | B. JARMOLIŃSKI 2014'
akryl na płótnie , 92x73cm,
sygnowany w prawym, dolnym rogu oraz opis na odwrociu
akryl, płótno, 90x70 cm
akryl/płótno, 70 × 70 cm,
sygnowany, datowny i opisany na odwrociu: "MIRACULUM" 2017 B. JARMOLIŃSKI"
akryl na płótnie, 90x100 cm
73 cm x 92 cm, akryl na płótnie, 2016
akryl/płótno, 60 × 80 cm
sygnowany l.d: "B.JARMOLINSKI"
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
""HIPNOSIS", 2017 B.JARMOLIŃSKI"
Akryl na płótnie, 100 x 100 cm
akryl, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: B.JARMOLIŃSKI;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "IN MUSEUM" / B. JARMOLIŃSKI 2016
Akryl na płótnie, 50 x 80 cm
akryl, płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: BJARMOLIŃSKI
opisany na odwrocie: "NEW GAME" BJARMOLIŃSKI 2013
akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: B.Jarmolinski, opisany na odwrocie: ,,Ren", 2014 B.Jarmolinski