ANTCHER Isaac (1899-1992)
cena wywoławcza: Wykup abonament
ANTCHER Isaac (1899-1992)
ANTCHER Isaac (1899-1992)
olej, płótno
sygn. śr. d.: Antcher
46,50 x 38 cm
pochodzenie:
kolekcja J-R.H
ANTCHER Isaac (1899-1992)
olej, płótno
sygn. l.d.: Antcher
60 x 80 cm
pochodzenie:
kolekcja J-R.H
ANTCHER Isaac (1899-1992)
ANTCHER Isaac (1899-1992)
ANTCHER Isaac (1899-1992)
olej, płótno
sygn. p.d.: "Antcher"
38 x 46 cm
proweniencja: Ancienne Collection Zborowski
ANTCHER Isaac (1899-1992)
PAYSAGE MAISON ROUGE, ok. 1930
olej, płótno
sygn. p.d.: "Antcher"
65 x 81 cm
ANTCHER Isaac (1899-1992)
olej, płótno
sygn. l.d.: "Antcher"
33 x 41 cm
ANTCHER Isaac (1899-1992)
olej, płótno
sygn. p.d.: "Antcher"
65 x 81 cm
ANTCHER Isaac (1899-1992)
olej, płótno
54,50 x 73,50 cm
ANTCHER Isaac (1899-1992)
zestaw dwóch obrazów
sygn.p.d.: "Antcher"
31,5 x 40 oraz 33,5 x 40 cm
ANTCHER Isaac (1899-1992)
olej, płótno
sygn. l.d.: "Antcher"
65 x 54 cm
ANTCHER Isaac (1899-1992)
Olej, płyta
sygn. p.d.: "Antcher"
46,20 x 55,30 cm
ANTCHER Isaac (1899-1992)
Olej, płótno
Sygn. p.d.: "Antcher"
65 x 46,50 cm
ANTCHER Isaac (1899-1992)
Olej, płótno
Sygn. l.d.: "Antcher"
65 x 46,50 cm
ANTCHER Isaac (1899-1992)
PAYSAGE DE ST TROPEZ, ok. 1926-1927
Olej, płótno
sygn. l.d.: "Antcher", opisany na odwrocie: "Paysage de St. Tropez"
54 x 74 cm
Proweniencja: Kolekcja I.B. Frydman, Paryż
ANTCHER Isaac (1899-1992)
Olej, płyta
sygn. l.d.: "Antcher"
58,50 x 49,50 cm
ANTCHER Isaac (1899-1992)
PENICHELA SEINE, OK. 1947-1948
Olej, płótno
sygn. l.d.: "Antcher"
54,50 x 65 cm
ANTCHER Isaac (1899-1992)