SOBCZYK Agata (ur. 1973)
akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
olej i akryl na płótnie, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie.: Z CYKLU BEL-B ZMIANA DEKORACJI AGATA SOBCZYK
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
sygn. na odwrocie
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
akryl, olej, płótno, 140 x 50 cm (2x 70 x 50 cm)
sygn. na odwrocie
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
akryl, olej/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `AGATA SOBCZYK 2012 "O ZMIERZCHU" CORTE, KORSYKA`
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Cafe przy fontannie z cyklu BEL B, 2011
olej/płótno, 60x80 cm
sygn. na blejtramie: AGATA SOBCZYK/Z CYKLU BEL B/CAFE PRZY FONTANNIE/2011
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
akryl, olej, płótno, 120 x 75 cm (2 x 75 x 60 cm), sygn. na odwrocie; obraz wyróżniony nagrodą prezesa ZPAP w konkursie "Praca Roku" w 2004 r.
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Pocztówki z Grenoble 3, tryptyk, 2007 r.
akryl, olej/płótno, 40 x 120 cm (łącznie)
na odwrociu sygnowany na blejtramie (każda część)
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Olej, płótno, 64,5 x 72 cm, 2011
sygn. na odwrocie
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
akryl, olej/płótno, 60 x 60 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `AGATA SOBCZYK "Po horyzont" 2008`
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
akryl, olej/płótno, 60 x 80 cm
na odrociu opisany na blejtramie: `AGATA SOBCZYK "Krążownik nr 157" 2008`
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
olej, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm (4 x 40 x 40 cm),
sygn. na odwrocie
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Z cyklu Bel-B. Główna ulica, 2011 r.
akryl, olej /płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'AGATA SOBCZYK BEL-B. GŁÓWNA ULICA 2011'
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
olej, akryl, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Agata Sobczyk, Taxi pod księżycem 2010
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
olej, akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. na odwrocie: Agata Sobczyk, Port WL. / Transatlantyk 2 / 2011
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
sygn. na odwrocie
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
olej/płótno, 46x92 cm (dyptyk 2x 46x46 cm)
sygn. i opisany na odwrocie /Agata Sobczyk LESKO SYNAGOGA 1 Agata Sobczyk LESKO SYNAGOGA 2/