KOWNACKI Bartłomiej (ur. 1978)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno;
76 x 76,5 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Bartłomiej/ Kownacki 2014 r./ Odpalanie
olej/płótno, 110 x 160 cm
na odwrociu opisany: `Bartłomiej | Kownacki 2013 r. | "Widok ofiar"`
olej, płótno, 80 x 50 cm,
sygn. na odwrocie Bartłomiej Kownacki 2014 Warszawa
olej/płótno, 100 x 150 cm
na odwrociu opisany: `Bartłomiej Kownacki 2011 r. | "Tanie gówno"`
olej/płótno, 145 x 105 cm
na odwrociu opisany: ` Bartłomiej | Kownacki 2012 r. | "Ona i jej pies"
olej, płótno, 73 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 90 x 49,5 cm,
sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kownacki 2012 Święte krowy
olej/płótno, 70 x 45 cm
na odwrociu opisany: `Bartłomiej | Kownacki 2011 | "Sznur"`
Olej, płótno, 116 x 100 cm, 2012
sygn. na odwrocie.
olej, płótno, 90 x 49,5 cm, sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kownacki 2012 Święte krowy
tusz, papier, 20,5 x 30 cm,
sygn. p.d.: KB 2003
olej, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kownacki 2012 r. Wybrzeże Amalfi
olej, płótno,
150 x 201 cm;
sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kownacki/ 2007/ "Inwazja kibli"
Kotlet schabowy panierowany, z cyklu Symbole narodowe, 2012
olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno,
50 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: Bartłomiej/ Kownacki/ 2011
olej, płótno,
55 x 38 cm
sygn. l.d. KB2008
olej, płótno,
70 x 54,5 cm