WITOLD-K (Kaczanowski Leszek Wit) (ur. 1932)
olej, płótno
75,5 x 45,7 cm
sygn. p.d.: WITOLD KACZANOWSKI.; data l.g.: 1959.
na odwr. na krośnie nalepka aukcyjna
Obraz reprodukowany i opisany:
- Witold-K at Sotheby’s, Wydawnictwo MOST, Warszawa 2008 (wyd. II), il. str. 27.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 125 x 181 cm;
sygn. i dat. p. d.: WITOLD - K 1975
akryl, płótno; 121 x 127 cm;
sygn. i dat. p. d.: WITOLD-K 14
akryl, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Witold - K. 15
na odwrocie tytuł: P-2015-3006
olej, płótno; 75 x 59 cm (w świetle oprawy)
sygn. i dat. l. d.: WITOLD-K 81
olej, płótno; 90 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Witold-K. 2003.
Na odwrocie napis autorski: Witold - K/ ASPEN 09-2003.
litografia barwna, papier; 26,5 x 44 cm (wymiar kompozycji),
33 x 49,7 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. ołówkiem pod kompozycją p. d.: Witold-K. 1972, napis l. d.: H.C oraz sucha pieczęć: MICHEL CASSEAL / LITHO AE PARIS
olej, płótno; 127,5 x 107,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: WITOLD - K. 95
na odwrocie napis autorski dwukrotnie powtórzony: GH 95 87
litografia barwna, papier;
57,5 x 40,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i opis. ołówkiem u dołu: 71/80 Witold-K 67
akryl na płótnie, 50 x 30 cm, sygn.
akryl, płótno; 116 x 116 cm;
sygn. p. d.: Witold - K - 2011
akryl, płótno,
117 x 117 cm;
sygn. p. d.: Witold-K 1982; opisany na blejtramie;
Reprodukowany w: WITOLD-K at Sotheby`s, Warszawa 2008, s. 251
akryl, płótno; 127 x 127 cm;
sygn. i dat. p. d.: Witold-K 97
na odwrocie napis autorski: PYR-1997-35
Composition aux personnages, 1970
akryl, płótno
sygn. i dat. l.d.
150 x 100 cm
akryl/płótno, 51 x 41 cm
sygn. na odwrocie
aluminium;
86 x 186 cm;
sygn. i dat. p.g.: WITOLD-K 67
akryl, płótno; 74 x 89 cm;
sygn. p. g.: Witold-K. 1970
Na odwrocie napis autorski: 2320 A
olej, papier srebrny;
66 x 50,5 cm;
sygn. p. g.: Witold. K. 1972