DĘTKOŚ Monika (ur. 1974, Bydgoszcz)
akryl, olej, płótno, 110 x 110 cm,
sygn.p.d.: M. Dętkoś i na odwrocie: Monika Dętkoś ,110 x 110, 2013
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, olej, płótno, 110x110 cm
sygn. na licu M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 110x110, 2013
sygn. p.d.: M. Dętkoś oraz na odwrocie
olej, płótno, 148 x 130 cm,
olej, płótno, 110 x 110 cm
sygn. p.d. M.Dętkoś
na odwrocie: Monika/Dętkoś/110 x 110/ 2013
olej, płótno, 110 x 110 cm
sygn. p.d. M.Dętkoś
sygn. p.d.: M. DĘTKOŚ oraz na odwrocie: Monika Dętkoś, 110 x 110, 2011
Olej, płótno; 110 x 110 cm
Sygn. p.d. M.Dętkoś
Na odwrocie: Monika Dętkoś, 110 x 110, 2012
akryl, olej, płótno, 110 x110 cm,
sygn. p.d.: M. Dętkoś oraz na odwrocie: Monika Dętkoś, 110 x 110, 2012
sygn. p.d.: M. Dętkoś oraz opisany na odwrocie
sygn. p. d. M. Dętkoś
akryl, olej, płótno, 110 x110 cm
sygnowany u dołu: M. Dętkoś
opisany na odwrocie: Monika Dętkoś ,110x 110 , 2012
sygn. p.d.: M. Dętkoś oraz z tyłu: Monika Dętkoś, 110 x 110, 2012
olej, akryl, płótno,
110 x 110 cm
sygn. M.Dętkoś
na odwrocie: Monika Dętkoś ,110x 110 , 2012
akryl/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'M. Dętkoś'
na odwrociu opisany: 'Monika Dętkoś | 110 x 110 | 2011'
Akryl, płótno; 110 x 110 cm
Sygn. p.d. M. Dętkoś
sygnowane z tyłu obrazu: Monika Dętkoś ,110x 110, 2011
Akryl, olej, płótno;
110 x 110 cm
Sygn. p.d. M.Dętkoś
Na odwrocie Monika Dętkoś, 110 x 110 cm, 2011
akryl, olej, płótno;
110 x 110 cm;
sygn. p. d.: M. Dętkoś oraz z tyłu obrazu: Monika Dętkoś, 110 x 110, 2011
Akryl, olej, płótno;
110x110 cm
Sygn.p.d.: M.Dętkoś i na odwrocie: Monika Dętkoś/ 110x110 cm, 2011