BATOR Andrzej (ur. 1951, Łódź)
akryl, płótno, 96 x 90 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie, 40 x 40 cm, 2012
akryl, 100x60cm
opisany na odwrocie: Andrzej Bator Łódź, "Gorkiego 101 "Akord" akryl 1989
Akryl na płótnie, 95 x 95 cm
akryl, płótno, 82x66 cm
opisany na odwrocie: BEZ TYTUŁU 1989 R Andrzej BATOR akryl/ 65,5x81,5/ 1989 R
tusz, papier, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie
akryl,płótno, 80 x 85 cm
akryl, płótno, 85 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
2013 – 3. Triennale Polskiego Malarstwa Współczesnego, BWA Rzeszów
akryl, płótno, 63x94 cm
sygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: "KANON-B" 1994 AKRYL 94x63 ANDRZEJ BATOR
akryl, płótno, 96x90 cm
opisany na odwrocie: ANDRZEJ BATOR PRZENIKANIE ‘89
olej, płótno, 64x94 cm
sygn. p.d.: A.B., opisany na odwrocie: KANON "C" ANDRZEJ JAN BATOR
olej, płótno, 75x80 cm
sygn. p.d.: A.B, opisany na odwrocie: 1990 "WIEDŹMA" 75x80 cm ANDRZEJ BATOR
akryl, płótno, 63x94 cm
opisany na odwrocie: "KANON-A", 1994 R AKRYL 94x63 ANDRZEJ BATOR
akryl, płótno, 90x90 cm
opisany na odwrocie: "W ZAMYŚLENIU..." AKRYL 90X90 1991 R ANDRZEJ JAN BATOR ŁÓDŹ