MALINOWSKA Julita (ur. 1979)
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALINOWSKA Julita (ur. 1979)
olej, akryl/płyta, 30 x 30 cm, sygn.
MALINOWSKA Julita (ur. 1979)
nr 4/10
serigrafia/papier
50 x 70 cm
MALINOWSKA Julita (ur. 1979)
olej/płótno,
18 x 66 cm,
sygn.
MALINOWSKA Julita (ur. 1979)
akryl, płótno,
30 x 30 cm;
na odwrocie: Julita Malinowska oraz autorski opis
MALINOWSKA Julita (ur. 1979)
akryl na płótnie
120x70