KARPOWICZ Sławomir (1952 - 2001)
olej, płótno, 61 x 86 cm;
dat. i sygn. p.d.:79 S. KARPOWICZ;
na odwrocie napisy autorskie: SŁAWOMIR KARPOWICZ / "pejzaż zielony" / olej 85 x 60 / KRAKÓW / ul. Manif. Lipcowego 21/8
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 100 x 114 cm
sygnowany i datowany p. d.: `88 S. Karpowicz`
olej/ blacha, 112 x 97 cm, 1985
(dar p. Anny Karpowiczowej)
Karpowicz Sławomir - ur. 1952, zm. 2001. Prof. na Wydziale Malarstwa.
olej, płótno, 120 x 180 cm; na odwrocie napisy autorskie:
S. KARPOWICZ / 1986 "DLA TALLA" 120 X 180 - OLEJ, nalepka wystawowa z Pałacu Sztuki w Krakowie oraz inne nalepki wystawowe
olej na płótnie,
46 x 55 cm,
sygn. p.d.: S.K. 97