OBRĄPALSKA Fortunata (1909-2004)
fotografia czarno-biała, brom, papier 29,8 x 38 cm; odbitka autorska, nakład: 1/1, vintage print
cena wywoławcza: Wykup abonament
Frombork - widok z wieży na zalew, lata 50-te XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier, 34,2 x 50 cm; opis autorski ołówkiem na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 1/1, vintage print
fotografia czarno-biała, brom, papier, 28,5 x 38,5 cm (wym. obrazu); odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print
fotografia czarno-biała, brom, papier, 28,5 x 39 cm; opisana na odwrocie oraz pieczątka autorska; odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print
Poranek na Gubałówce, l.40. XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier, 27,5 x 38,5 cm; opisana oraz pieczątka autorska na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print
fotografia czarno-biała, brom, papier,
28,5 x 38,5;
odbitka autorska, nakład: nieokreślony
fotografia czarno-białą, brom, papier,
28,5 x 38,5 cm (świetle passe-partout); opisana ołówkiem na odwrocie;
odbitka autorska, nakład nieokreślony.
Jest to jedna z fotografii wykonanych przez Obrąpalską na zamówienie Akademii Rolniczej w Poznaniu na początku lat 50.
11,7 x 15,8 cm (arkusz); 11,5 x 15,4 cm (w świetle passe-partout);
na odwrocie sygnatura;
odbitka autorska, nakład nieokreślony