BARANOWSKI Henryk (1932 Starogard Gdański - 2005 Gdynia)
akwarela, gwasz, papier, 30 x 45 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: H. Baranowski/Hel 1961
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, gwasz, papier, 59 x 41 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: H. Baranowski
olej, płyta, 25,5 × 44,5 cm w świetle oprawy
sygn. l. d.: Hbaranowski
tempera, papier, 64 × 90,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Hbaranowski
na odwrocie: H.Baranowski/1956/Gdynia
olej, płyta, 55 x 35 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: H. Baranowski
olej, płyta, 29 x 39 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: H.Baranowski
Dziesięciotysięcznik m/s Pekin wchodzi do portu chińskiego, ok. 1965
olej, płótno; 69,5 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: H. Baranowski.
olej, płyta, 35,5 × 49,5 cm
sygn. l. d.: H.Baranowski
na odwrocie autorska nalepka z opisem pracy
olej, płyta, 50 × 70 cm
sygn. p. d.: H. Baranowski
na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy
akwarela, gwasz, papier, 29 x 39 cm w św. passe-partout
sygn. l. d.: H. Baranowski
olej, płyta, 47 x 68 cm
sygn. l. d.: H. Baranowski
na odwrocie nalepka autorska
akwarela, gwasz, papier, 42 x 42 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: H. Baranowski
na odwrocie nalepka autorska
olej, sklejka, 36 x 46 cm
sygn. l. d.: Baranowski
Wystawiany i reprodukowany:
Henryk Baranowski. Malarstwo, Muzeum Narodowe Gdańsk, 2003 r., reprod. Str. 91
olej, płyta, 79,5 x 27 cm
sygn. p. d.: H. Baranowski
na odwrocie nalepka autorska z tytułem pracy i datą powstania
olej, płyta 50 x 45 cm,
sygn. l.d.: H. Baranowski/Gdańsk,
na odwrocie naklejka z datą 1973.
akwarela, papier, 47 × 34,5 cm w świetle passe-partout
sygn. dat i opisany: l. d.: Baranowski/ WENECJA/1991
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
linoryt, papier, 20,5 × 40,5 cm
l. d. opisany ołówkiem: ORP. Gryf w Port Said
sygn. ołówkiem p. d.: H. Baranowski
olej/płyta pilśniowa, 50 x 69,5 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'H. Baranowski | ISMAILIA 1977'
akwarela, papier, 24,2 x 71,5 cm
sygn. p. d.: H. Baranowski