SERAFIN Władysław (1905 - 1988)
Nesebyr – motyw ze starożytnymi ruinami
akwarela, papier; 36,3 x 54,2 cm;
sygn. p. d.: W Serafin
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, papier, 33,5 x 41,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: W. (nieczytelnie)
akwarela, papier naklejony na tekturę; 30 x 42 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: W Serafin / 1959 / Darłowo (ołówkiem);
na odwrocie autorskie notatki dotyczące rozmaitych obrazów.
pastel, papier żeberkowy jasnobrązowy naklejony na tekturę, 49 x 63 cm, sygn. p. d.: W Serafin
*droit de suite
Rozładunek w porcie Stavanger, 1956
pastel, papier żeberkowy jasnobrązowy naklejony na tekturę, 31,5 x 48,5 cm sygn. l. d.: W Serafin 1956
*droit de suite
pastel, papier żeberkowy jasnoszary naklejony na tekturę, 31,5 x 42 cm, sygn. l. d.: W Serafin 1958
*droit de suite
pastel, papier żeberkowy jasnobrązowy naklejony na tekturę; 30 x 42,5 cm, sygn. u dołu z prawej: W Serafin
*droit de suite
akwarela, papier; 58 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: W Serafin
olej, płótno; 51 x 69 cm;
na odwrocie odręczny napis czarnym flamastrem: Potwierdzam autorstwo tego obrazu / mojego ojca – Władysława Serafina / Wojciech Serafin / Kraków dn. 3.08.2015
olej, płótno; 56 x 69 cm;
pastel, papier; 23 x 29 cm;
sygn. p. d.: W Serafin
akwarela, brystol jasnokremowy; 33 x 56 cm;
sygn. p. d.: W Serafin (ołówkiem)
olej, płótno; 70 x 87 cm;
sygn. l. d.: Serafin
pastel, papier, 23,5 × 30,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: W. Serafin
pastel, papier, 30 × 34,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: W. Serafin 1952
pastel, papier; 28 x 42 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: W. Serafin.
Motyw miejski ze słonecznikami
olej, płótno; 62 x 70 cm;
sygn. p. d.: W Serafin
pastel, papier; 47 x 30 cm;
sygn. p. d.: W Serafin
akwarela, gwasz, papier; 30,5 x 40 cm;