MILIŃSKI Dariusz (ur.1957, Cieplice)
cena wywoławcza: Wykup abonament
rysunek, 30 x 45 cm, 2014r.
ołówek na papierze, 50 x 40 cm, sygn.
olej, sklejka; 107 x 89 cm;
sygn. i dat. p. d.: MILIŃSKI 81
olej, sklejka;
107 x 89 cm;
olej na płótnie
50 x 71 cm
Z cyklu: Brzydkie kaczątko (Mój Nikifor)-1/1, 2009 r.
serigrafia, 62 x 50 cm, sygn.
litografia, akwarela,
38 x 46,5 cm,
sygn.
olej na płótnie
100 x 100 cm
akwarela
29 x 20 cm
litografia
akwarela
29 x 20 cm
sygn.
Z cyklu Edi (Lampa Alladyna), 2004
olej, płótno,
51 x 55,5 cm (z ramą, autorską);
sygn. i dat. u dołu: D. MILIŃSKI 04
olej, płótno,
serigrafia 3/100
20x28 cm