GRYSKA Magdalena (ur. 1965, Poznań)
Olej, płótno;
140x100 cm
Sygn.na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA/ "BASEN/ OLEJ, PŁÓTNO, 140x100, 2009
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno,
18 x 24 cm,
sygn.
olej, płótno, 20x30 cm,
sygn.
Olej, płótno;
140x100 cm
. Na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA/ "BASEN/ OLEJ, PŁÓTNO, 140X1Sygn00, 2009
olej, enkaustyka/płótno,
95 x 95 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `"RÓŻE I" OLEJ, ENKAUSTYKA, PŁÓTNO, 95 x 95, 2005`
olej/płótno,
35 x 25 cm
sygn. i dat. na odwrociu: `Magda Gryska | Z cyklu "Łodki" 09`
enkaustyka/płótno,
28 x 24 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `Pływaczka II, płótno, enkaustyka, 2007 Magdalena Gryska`
Łódki, z cyklu Łódki II, 2000 r.
olej, akryl/płótno,
25 x 35 cm
sygn. i opisany na odwrocie: M. GRYSKA / OLEJ 2000 / Z CYKLU "ŁÓDKI` / DYPTYK`
olej/deska,
20 x 20 cm
opisany na odwrocie: `MAGDALENA GRYSKA | PŁYWACZKA | OLEJ, DESKA, 20 x 20, 2007`
olej, enkaustyka/płótno, 20 x 30 cm, sygn.