WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz patynowany, wysokość 50 cm,
sygnowany i datowany na podstawie "Stan Wys /2/8/2005" (odlew drugi z ośmiu wykonanych)
cena wywoławcza: Wykup abonament
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz, podstawa marmurowa, 31 x 10 x 10 cm
sygnowany datowany i numer edycji z boku: `Stan Wys` | 11/12 | 2002`
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz, marmur, 114 x 43 cm
sygnowany i datowany: `Stan Wys | 3/8 | 2008`
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz, marmur, 88 x 19 x 14 cm
sygnowany i datowany: `Stan Wys | 7/8 | 2005`
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz patynowany, wys.: 100 cm
sygnatura i data na podstawie: `Stan Wys | 1/8 | 2004; stempel: `MADE BY | STAN WYS | ATELIER | WROCŁAW | POLAND`
Literatura:
- porównaj - StanWys 2011, katalog wystawy, Wrocław 2011, il. na stronie nienumerowanej; - porównaj - Stanisław Wysocki. Rzeźby, katalog wystawy, Wrocław 2008, s. 96 (il.)
Estymacja: 12 000 - 16 000 zł
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz patynowany, wys.: 185 cm
sygnatura i data na podstawie: `Stan Wys | 2/6 | 2004; stempel: `MADE BY | STAN WYS | ATELIER | WROCŁAW | POLAND`
Literatura:
- porównaj - StanWys 2011, katalog wystawy, Wrocław 2011, il. na stronie nienumerowanej
- Muzyka form, StanWys 2012, katalog wystawy, Duszniki Zdrój 2012, il. na stronie nienumerowanej
- StanWys. Rzeźby Stanisława Wysockiego, katalog wystawy, Wrocław 2006, s. 65 (il.)
StanWys. Rzeźby Stanisława Wysockiego, maj 2006, Wrocław; Muzyka form, 4 sierpnia - 30 września, 2012, Duszniki Zdrój
Estymacja: 45 000 - 55 000 zł
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz
wys. 30 cm
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
rzeźba, brąz patynowany, oksydowany, marmur, 40,5 x 0,01 cm
sygnowana i datowana na odwrociu stemplem: `Stan Wys | 4/8 | 2012`
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
rzeźba, brąz, wys. 57, podstawa szer. 10 cm
Estymacja: 4 000 - 5 000 zł
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz
wys. 40 cm
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz patynowany na marmurowej podstawie,
28 x 10 x 10 cm,
opis na plecach: Stan Wys / I / XII / 2000
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz patynowany
wys: 49,5 cm
sygn. i dat.: Stan Wys 2005
egz.: 3/8
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
rzeźba, brąz
wys. 24 cm
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz, patynowany i oksydowany,
wys.: 35 cm
sygnatura u dołu rzeźby: `Stan. Wys.` (ryta) poniżej nr odlewu: `3/8 2009` (wycisk)
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
rzeźba, brąz patynowany, podstawa marmurowa, wys. 81 cm (wraz z postumentem), wys. 76 cm (bez postumentu)
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
rzeźba, brąz patynowany i oksydowany, podstawa marmurowa, wys. 28,5 cm (z postumentem), 25,5 cm (bez postumentu)
sygn., dat. i nr odlewu u dołu: `Stanisław Wys. / VII/VIII / 2005`
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
rze¼ba/brąz, marmurowa podstawa,
18 x 26 x 18 cm
sygn. z tyłu: `Stan Wys / 4/4 / AP / 1994`
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
Brąz
wys. 100 cm;
sygn. na podstawie: MADE BY / STAN WYS / ATELIER / WROCŁAW / POLAND