OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
Olej, płótno;
wym.: 40 x 30 cm;
na odwrocie sygn. i opis autorski.
cena wywoławcza: Wykup abonament
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
Olej, płótno;
wym.: 40 x 30 cm;
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
Ceramika;
wym.: 51 x 25 x 25 cm;
sygn.
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
Olej, płótno;
wym.: 50 x 40 cm;
sygn. na odwrocie: Leszek Oprządek 2008 Kraków.
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
akryl, płótno, 40 x 30 cm; na odwrocie napis autorski: LESZEK OPRZźDEK / 2007 / KRAKÓW / AKRYL
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
akryl, płótno, 40 x 30 cm;
na odwrocie napis autorski: LESZEK OPRZźDEK / 2007 / KRAKÓW / AKRYL
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
olej, collage, płótno, 33 x 27 cm;
sygn. i dat. p.d.: LESZEK O. Oprządek 2005; na odwrocie sygnatura z datą 2006
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
olej, płótno, 140 x 120 cm;
sygn. i opis na odwrocie na płótnie
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
tech. własna, olej, płótno;
wymiary: 80 x 71 cm,
sygn. p.d.: Oprządek;
na odwrocie: Leszek Oprządek, 1992, "Mieszkanie nr 108".
Lit.: Kat. wyst., Abstrakt` 95, Pałac Sztuki, Plac Szczepański, il.
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
rzeźba, kamień,brąz,
wys. ok 42 cm