HAYDER Fryderyk Antoni (1905 Przemyśl -1990)
Fontanna z Neptunem w Gliwicach
linoryt, 21,2 x 15,8 cm,
sygn. oł. p.d.: F. Hayder; oł. l.d.: "Fontanna z Neptunem" (linoryt)
Stan zachowania: dr. ubytek papieru przy lewej krawędzi.
*opłata droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
Martwa natura z białym dzbankiem, 1948 r.
olej, tektura, 39 x 47 cm;
sygnowany i datowany l.d.: 'F. Hayder 1948'
na odwrociu papierowa nalepka Zawodowego Związku Polski
olej, tektura; 83 x 83cm
sygn. i dat.p.d.: F. Hayder.75
gwasz, papier, 49 x 68 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: F. Hayder 73
tusz, akwarela, papier, 38 x 58 cm, sygn. i dat. l.d.: F.Hayder 46.
olej/tektura, 39 x 47 cm
na odwrociu papierowa nalepka Zawodowego Związku Polskich Artystów Plastyków w Katowicach
olej, tektura; 34,5 x 48,5 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: F. HAYDER
gwasz, akwarela, 49,5 x 70 cm,
sygnowany i datowany l.d. "A. Hayder /69".
pastel, gwasz, papier, 30 x 41,5 cm (wym. arkusza)
sygn. i dat. l. d.: F. Hayder 71
Martwa natura z rybami, 1972 r.
olej, płyta, 48,5 × 68 cm w świetle ramy
sygn. i dat. l.d.: F.Hayder 72