CISOWSKI Andrzej (1962 Białystok - 2020 Targowo)
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Cisowski / 23.03.11;
na odwrocie nalepka Domu Aukcyjnego Abbey House.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno;
86 x 110,5 cm;
sygn. dat. i opis na odwrocie: 8.0386 / 20 / 06 / A. Cisowski
Tacka na ciastka
porcelana, kalka ceramiczna; 26,7 x 13,4 cm
Szwajcaria, Suiss Langenthal, 1962
Półmisek owalny
złota dekoracja geometryczna na kołnierzu i złocony brzeg;
porcelana, złocenia, 3,2 x 20,6 x 16,5 cm;
olej, surówka bawełniana nie gruntowana,
115 x 145 cm;
sygn. na odwrocie na blejtramie: A. Cisowski
oraz A. CISOWSKI II 2011
olej, płótno,
110 x 75 cm
sygn. na odwrocie: A.C. 03.2003 / ACISOWSKI
estymacja 33 000 - 38 000 zł
olej, płótno,
120 x 120 cm
sygn. na odwrocie: A Cisowski
estymacja 35 000 - 40 000 zł
olej/płótno, 47 x 39 cm
na odwrociu opisany: `64/06 | 6.11.06 | A. CISOWSKI`
akryl, płótno,
80 x 110 cm;
olej/płótno,
61 x 60 cm
na odwrociu opisany: `10.10.05 40/05 | A. Cisowski` oraz nalepka galeryjna
litografia, 61,5x86 cm
olej, płótno,
70x40 cm
technika mieszana, płótno, 40x79 cm
akryl, płótno
71 x 72 cm
sygn. i dat. na odwrocie: 29.09.05 39/05 / A. CISOWSKI
olej, płótno,
65x73 cm
akryl, płótno, 50x70 cm
olej, płótno, 80x61 cm
technika własna, płótno, 140 x 120 cm;
sygn. l.d.: A. CISOWSKI;
sygn. i dat. na odwrocie: A. CISOWSKI 5.03.94
tempera, płótno, 130 x 180 cm