KARABOWICZ Tomasz (ur. 1971, Karczunek)
GRUSZKI NA PATERACH I GARNKI, 2005
Olej, płótno; 73 x 100 cm
Sygnowany p.d.: TK | 2005; sygnowany i opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 61 x 50 cm
Sygnowany l.d.: TK | 2011 | TOMASZ KARABOWICZ; sygnowany i opisany na odwrocie
MARTWA NATURA Z KOTKAMI POD LAMPĄ, 2004
Olej, płótno; 73 x 92 cm
Sygnowany p.d.: 20TK04; sygnowany i opisany na odwrocie
olej, tektura;
70 x 76,5 cm;
sygn. p. d.: TK w kółku/ 2012/ TOMASZ KARABOWICZ
Na odwrocie napisy autorskie: 70 x 76/ TK w okręgu/ 2012 / TOMASZ/ KARABOWICZ/ WARSZAWA
olej, płótno, 50 x 70 cm
sygn.p.d.TK/2013/TOMASZ KARABOWICZ
WIDOK Z OKNA HOTELU JAWORZYNKA, 2012
Olej, płótno; 60 x 69,5 cm
Sygnowany l.d.: TK | 2012 | TOMASZ KARABOWICZ; sygnowany i opisany na odwrocie
MARTWA NATURA Z BIAŁĄ PORCELANĄ, 2012
Olej, płótno; 61 x 80,5 cm
MARTWA NATURA Z GRUSZKAMI I CEBULAMI, 2005
Olej, płótno; 81 x 120 cm
Sygnowany śr.d.: TK | 2005; sygnowany i opisany na odwrocie
olej, płótno, 100 x 73 cm
sygn.. TK 2011
olej, płótno;
50,5 x 33,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: TK w okręgu / 2012 / TOMASZ KARABOWICZ
Na odwrocie napis: TK w okręgu/ 2012 / TOMASZ / KARABOWICZ / KARCZUNEK
olej, płótno
130x160 cm
MARTWA NATURA Z OGÓRKAMI, 2010
Olej, płótno; 73 x 100
Sygnowany śr.d.: TK | 2010 | TOMASZ KARABOWICZ oraz na odwrocie
MARTWA NATURA Z DWOMA DZBANKAMI I DWOMA KIELICHAMI, 2012
Olej, płótno, 61 x 46 cm
Sygnowany l.d.: TK | 2012 | TOMASZ KARABOWICZ i na odwrociu
MARTWA NATURA Z DZBANKIEM, WAZĄ I CZARKĄ, 2012
Olej, płótno, 40 x 40 cm
Sygnowany śr. d.: TK| 2012| TOMASZ KARABOWICZ i na odwrociu
Olej, płótno, 73 x 100
Sygnowany l.d.: TK|2010|TOMASZ KARABOWICZoraz na odwrociu
MARTWA NATURA Z ŻÓŁTYMI OWOCAMI, 2005
Olej, płótno, 100 x 81
Sygnowany na odwrociu: 100 x 80 | TK | 2005 | TOMASZ | KARABOWICZ | WARSZAWA
Olej, płótno45 x 64 cm
Sygnowany p.d.: 2010 | TOMASZ KARABOWICZ
Na odwrocie płótna napis autorski, czarną farbą : 45 x 64 | GRZYBY | TK [monogram w owalu] 2010 | TOMASZ | KARABOWICZ | CELINY
Olej, płótno,
70 x 90 cm
Sygnowany p.d.: TK | 2011 | TOMASZ KARABOWICZ
Na odwrocie płótna napis autorski, czarną farbą : 79 x 90 | PLATAN | W | KUROSWENKACH | TK [monogram w owalu] 2011 | TOMASZ | KARABOWICZ | Pl. W CELINACH
MARTWA NATURA Z JABŁKAMI I CEBULAMI, 2008
Olej, płótno,
Sygnowany l.d.: TOMASZ KARABOWICZ 2008; na odwrociu: 50 x 70 | TK | 2008 | TOMASZ | KARABOWICZ | KARCZUNEK
Olej, płótno,
81 x 64 cm
Sygnowany śr. d.: TR | 2011 | TOMASZ KARABOWICZ; na odwrociu: 81 x 64 | PEONIE | TK | 2011 | TOMASZ | KARABOWICZ | CELINY