BUGAJ-TOMASZEWSKA Beata Maria (ur. 1977)
sygn. na odwrociu
technika własna, płyta mdf
26.5x26.5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x120 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x60 cm
sygn. p.d.
technika własna, płótno
20x20 cm, 20x20 cm, 20x20 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
60x60 cm
technika własna/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: `BBT.`
na odwrociu opisany: `B.B.T.`
Tryptyk Defragmentacja, 2015 r.
technika własna, płótno, 3 razy 20 x 20 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
60x60 cm
Oczyszczenie-obraz pierwszy (2015)
sygn. p.d.
olej, płótno
60x60 cm
sygn. p.d.
technika własna, płótno
20x20 cm, 20x20 cm, 20x20 cm
sygnowany p.d.: `BBT.`
na odwrociu opisany: ```Korelacje`` | B.B.T.`
Trajektoria życia-tryptyk (2014)
sygn.p.d.
olej, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm
sygn.p.d.
technika własna, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm
sygn.dat.p.d.
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.
technika własna, płótno
30x30 cm, 30x30 cm
Ujarzmiona wyobraźnia-dyptyk (2014)
sygn. p.d.
technika własna, płótno
30x30 cm, 30x30 cm