GORLAK Zbigniew (ur. 1955, Sopot)
Bio Army cz.2 z cyklu Armia Lego, 2013
akryl, płótno, 120x80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 120x80 cm
akryl, płótno, 120x80 cm
akryl, płótno, 120x80 cm
akryl, płótno, 120x80 cm
Z cyklu `Moja martwa natura`, Triangle, ed. 1998/2020
litografia/papier, 30 x 40 cm (w świetle oprawy)
u dołu sygnowana: `Gorlak`
na odwrociu opisana: `ZBIGNIEW GORLAK | "TRIANGLE" | z cyklu "Moja martwa natura" | litografia 1998/2020`
litografia, 61,5x 50,5 cm
nakład: 8 / 20
litografia, 66,5x52,5 cm
nakład: ex / a /10
akryl, płótno,
wymiary: 170 x 210 cm