KOZŁOWSKI Jarosław (1945 r. w Śremie)
Easy Drawings III ( Hommage à Władysław Strzemiński)
1982
rysunek, kredka, papier, 62 x 70 cm
sygn., dat. i tytuł na przodzie
cena wywoławcza: Wykup abonament
2002
akwarela, papier, 69 x 99 cm
oprawiona w pleksiglas i metalową ramę szer. 3 cm
sygn., dat. i tytuł na odwrocie
Według Malewicza z cyklu Mitologia sztuki, 1987 r.
długopis, flamaster, kredka, ołówek/papier, 21 x 29,5 cm
olej, płótno, 90 x 130 cm;
sygn. p.g.: JK 66
na odwrocie monogram JK oraz podpis Jarosław Kozłowski 1966
olej, płótno, 90 x 130 cm;
sygn. p. g.: JK.66
na odwrocie monogram JK oraz podpis: JAROSŁAW KOZŁOWSKI 1966
olej, płótno, 90 x 130 cm;
sygn. p. g.: JK.66
olej, płótno
90 x 130 cm;
sygn. p. g.: JK.66
olej, płótno
90 x 130 cm;
sygn. p. g.: JK.66
kolaż, 70 x 100 cm;
opisany na odwrocie: Kozłowski 1985 / "THE SHOW"
olej płótno, 72 x 60 cm (w świetle ramy); sygn. na odwrocie, na blejtramie: J. Kozłowski
litografia 9/20