JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej/płótno
73 x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej/płótno, 70 x 50 cm, sygn.
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
OLEJ, PŁOTNO
50x70
2008
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej/płótno,
60 x 90 cm,
sygn.
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej/płótno, 81 x 60 cm, sygn.
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej/płótno, 55 x 38 cm, sygn.
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej/płótno, 73 x 60 cm, sygn.