GASIŃSKI Jan (1903-1967)
gwasz, tektura, 22 × 31 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: Jgasiński
cena wywoławcza: Wykup abonament
GASIŃSKI Jan (1903-1967)
olej, tektura, 15 × 24 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: Jgasińki
GASIŃSKI Jan (1903-1967)
olej, płyta, 28 x 36,5 cm w świelte ramy
sygn. i dat. p.d.: Jgasiński 65
GASIŃSKI Jan (1903-1967)
olej, tektura, 17 x 24,5 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: Jgasiński
GASIŃSKI Jan (1903-1967)
GASIŃSKI Jan (1903-1967)
GASIŃSKI Jan (1903-1967)
GASIŃSKI Jan (1903-1967)
olej, tektura, 22 × 28 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: J.Gasiński 66/Gdynia.
GASIŃSKI Jan (1903-1967)
olej, płótno, 30 × 40 cm
sygn. l. d.: J. GASIŃSKI
Estymacja: 3 500 - 4 500 zł
GASIŃSKI Jan (1903-1967)
olej, tektura, 25,5 × 29 cm w świetle
passe-partout
sygnowany p. d.: J. Gasiński
2 500 - 3 500 zł
GASIŃSKI Jan (1903-1967)
olej, tektura, 20 × 24,5 cm w świetle
passe-partout
sygnowany p. d.: J. Gasiński
2 000 - 3 000 zł
GASIŃSKI Jan (1903-1967)
olej, tektura, 21,5 × 29,5 w świetle
passe-partout
sygnowany l. d.: J. Gasiński
2 500 - 3 500 zł
GASIŃSKI Jan (1903-1967)
olej, tektura, 33 × 40 cm
sygn. l. d.: J. Gasiński
1 600 - 2 500 zł
GASIŃSKI Jan (1903-1967)
olej, tektura,
24 × 38,5 cm
sygn. l.d.: Gasiński 65
Estymacja:2 000 - 2 500 zł
GASIŃSKI Jan (1903-1967)
olej, tektura,
32 × 48 cm
sygn. l. d.: J.Gasiński
Estymacja:2 000 - 2 500 zł
GASIŃSKI Jan (1903-1967)
olej, tektura,
28 × 35 cm
sygn. l.d.: J. Gasiński
Estymacja:2 000 - 2 500 zł
GASIŃSKI Jan (1903-1967)