BORUCIŃSKI Michał (1885 -1976)
olej na płótnie, 53,5 x 38,2 cm,
sygnowany l.d. "M. BORUCIŃSKI"
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie,
53,5 x 38,2 cm,
sygnowany l.d."M. BORUCIŃSKI"
olej na płótnie,
38,3 x 48 cm,
sygnowany p.d. "M. BORUCIŃSKI"
Por. nr 27.
Martwa natura - kwiaty na stole
olej na płótnie, 53 x 38 cm
sygn. l.d.: "M.Boruciński"
olej na płótnie, 49 x 38 cm sygnowany po prawej "M.Boruciński"
olej na płótnie, 49x38cm
sygnowany p.d. "M.Boruciński"
akwarela, papier, 26 x 22,5 cm; sygn. l.g.: M. BORUCIŃSKI