NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier naklejony na tekturę; 45,5 x 67 cm
Sygnowany l.d.: TNartowski
Na odwrocie dedykacja autorska ołówkiem: Szanownemu Koledze w dowód | uznania i sympatii ofiaruję tę | moją pracę Nartowski 19 III 42.
cena wywoławcza: Wykup abonament
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela/papier, 7 x 10,8 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Nartowski | 1922`
Estymacja: 1 500 - 2 000 zł
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier; 31 x 43 cm
Sygnowany p.d.: TNartowski 52 r
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier; 43 x 60 cm
Sygnowany l.d.: TNartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier; 47 x 65 cm
Sygnowany p.d.: TNartowski 1952.
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
KOŚCIÓŁ PIOTRA I PAWŁA W CIECHOCINKU, 1948
Akwarela, papier; 68 x 47 cm
Sygnowany l.d.: TNartowski | Ciechocinek 1949
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier; 43 x 63 cm
Sygnowany p.d.: TNartowski 51 r
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier; 5 x 44 cm
Sygnowany l.d.: TNartowski | (?) | 1949
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
DREWNIANY DOM W CIECHOCINKU, ok. 1948
Akwarela, papier; 48 x 70 cm
Sygnowany p.d.: TNartowski | Ciechocinek.
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, karton; 61 x 87 (w świetle ramy)
Sygnowany l.d.: TNartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier, 53 x 35,5 cm, sygn. p.d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, 44 x 38 cm,
sygnowana p.d. "Nartowski",
niewielkie ślady zalania w górnej części akwareli
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Sygnowany l.d.: TNartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
PORTRET WźSATEGO MĘŻCZYZNY, 1923
Akwarela, papier; 28 x 22 cm
Sygnowany p.d.: Nartowski - 1923 -
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela/papier, 9,3 x 12 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l. d.: "Nartowski`
Estymacja: 800 - 1 200
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier,
45 x 68 cm;
sygn. l. d.: Nartowski / Kwilcz 1947
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier,
45 x 68 cm;
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, 1951
akwarela, papier,
58,5 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: Nartowski/ 1951
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)