BEHRMAN Abraham (1876-1942)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
sygn. l.d.
olej, tektura
27.5x24
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
61x76.5
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
sygn. p.d., olej, płótno, tektura, 27x34
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
sygnowany l.p.d.
olej, płótno, 15.8x28
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
sygnowany p.d.
olej, płótno
45x54
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
olej, tektura; 33,5 x 30 cm;
sygnowany wzdłuż prawego boku u góry: Behrmann
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
Olej, płótno naklejone na dyktę; 74,5 x 141 cm
Sygnowany l.d.: A. Behrman
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
BEHRMAN Abraham (1876-1942)
BEHRMAN Abraham (1876-1942)