KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. l. g.: Kidoń / 1965;
na odwrocie odręcznie wypisana nalepka z wystawy: JÓZEF KIDOŃ (...) / TYTUŁ DZIEŁA: "DALIE" ol. pł. / FORMAT: 80 X 100 / WYKONANIE: OL. PŁ. / CENA: 500 zł / MIEJSCE WYSTAWY: AULA POLITECHNIKI WAR. / ROK: 1965.
cena wywoławcza: Wykup abonament
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej, płótno; 100 x 80 cm;
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej, karton; 16,5 x 23,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kidoń 1953 (ołówkiem);
oraz napis wraz z sygnaturą poniżej na passe-partout: Kazimierz nad Wisłą Kidoń (ołówkiem).
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
Portret Michała Pirgo, 1966 r.
pastel/papier, 64,5 x 46,2 cm
opisany, sygnowany i datowany p.d.: 'Przyjacielowi | inż. M.Pirgo | Kidoń | 966 - III'
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
pastel/papier, 48,6 x 33,3 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'Kidoń'
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
Portret Zofii Teodory von Zipser z Talikowskich
pastel/papier, 60 x 46 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: 'Kidoń'
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej na płótnie
sygnowany w górnym prawym rogu
wymiary: wys. 100 cm, szer. 80 cm
na odwrocie naklejka z wystawy w Auli Politechniki Warszawskiej
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej/tektura, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'Kidoń | [nieczytelne] | 1930'
na odwrociu dwie nalepki: Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych z marca 1930 oraz autorska; opisany ołówkiem: 'WARSZAWSKA OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA | ZACHĘTA MARZEC 1930 | AUTOR JÓZEF KIDOŃ' oraz długopisem: 'Józef KIDOŃ | Warszawa'
- Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Warszawa, 1930
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej/tektura, 39,5 x 31,5 cm
sygnowany p.d.: 'Kdoń' oraz dedykacja: 'Na pamiątkę pobytu w Warszawie | 6 XI 926'
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
pastel, papier; 27,5 x 18,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Kidoń / 66
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
pastel, papier; 69 x 48,5 cm;
sygn. i dat.p.d.: Kidoń | 47.
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
Portret małżonków. Hanna i Mikołaj Frołow, 1966
pastel, papier; 68,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Kidoń / 1966
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
sygn. l. d.: Kidoń
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej, płótno, 80 × 62 cm
sygn. i dat. l. d.: Kidoń 1938
na odwrocie orzeczenie Leszka Ludwikowskiego z 1983 roku
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej, płótno, 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: Kidoń
Na odwrocie nalepka z odręcznym napisem: Józef KIDOŃ / art. mal. / WARSZAWA 1, / Szpitalna 4/11.
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
tempera, papier, 48,5 x 34 cm w świetle oprawy;
sygn. p. d .: Najmilszej Juliet/w dniu Imienin/Kidoń/ Kraków, 22 maja 1954
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
pastel/papier, 50,5 x 40,5 cm
sygnowany l.d.: 'Kidoń'
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)