GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno, 70,5 × 115,5 cm
sygn. l. d.: JGrubiński
Estymacja: 16000 - 18000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej na płótnie, 70 x 114 cm, sygnowany p.d. "J.Grubiński"
Studia w krakowskiej Szkole Sztuk Pięknych u Jacka Malczewskiego (1896-1897), następnie w Paryżu u R. Collina. Pejzażysta, wystawiał głównie w warszawskiej Zachęcie od 1899 do 1933.
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno, 47 × 63,5 cm
sygn. p. d.: Jgrubiński
Estymacja:6 500 - 7 500 zł
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno; 70,5 x 115,5 cm;
sygn. l. d.: J. Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno; 73,5 x 118 cm;
sygn. p. d.: Grubiński
Na odwrocie pieczęć Z KOMISARIATU RZźDOWY NA MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Olej, płótno; 70 x 110 cm
Sygnowany l.d.: J.Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno naklejone na sklejkę; 69,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: J.Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej/płótno, 63 x 105 cm
sygnowany p. d.: `JGrubiński`
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Olej, płótno;
69 x 107 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: J. Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)