CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
olej/tektura, 30 x 27 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Erwin Czerwenka | 920`
na odwrocie napis ołówkiem: `Erwin Czerwenka |
Kraków - Dietla 94/IV |"Pod lasem"
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
olej, płótno,
60,5 x 68 cm;
sygn.. l. d.: Erwin Czerwenka / 1928 na odwrocie napis: Erwin Czerwenka / ... / Stara pasieka
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
olej, tektura;
34,5 x 47,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Erwin Czerwenka
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
Olej, tektura; 49,8 x 34,4 cm
Sygnowany l. d.: E Czerwenka
Na odwrociu nalepka ramiarska z epoki
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
Olej na tekturze 44,5 x 51,5 cm
Sygnowany l.d. - "Erwin Czerwenka/ 1933"
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
Akwarela na papierze 36 x 27,5 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l.d. - "Erwin Czerwenka/ Neapol 926"
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
Akwarela na papierze 35,5 x 28 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "Erwin Czerwenka/ Sorrento 926"
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
Olej na tekturze 20 x 26,5 cm
Sygnowany p.d. - "E. Czerwenka"
Na odwrocie nalepka TPSP w Krakowie
Pochodzenie - kolekcja rodziny artysty
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
SOSNY NA WYDMACH W USTCE, 1948 r.
Olej na tekturze 25,5 x 33 cm
Sygnowany p.d. - "Erwin Czerwenka / Ustka 948"
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
Olej na tekturze 49,5 x 61,5 cm
Sygnowany l.d. - "Erwin Czerwenka"
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
1915 r.
Olej na płótnie 57,5 x 47,5 cm
Sygnowany p.d. - "1915 / Erwin Czerwenka"
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
PORTRET CÓRKI ZOSI Z PARASOLKĄ
Olej na płótnie 74 x 63 cm
Nie sygnowany
Pochodzenie - Kolekcja rodziny artysty
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
Akwarela na papierze 32 x 31 cm
Sygnowana l.d. - "Erwin Czerwenka / Rab 1929"
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
1936 r.
Olej na sklejce 38 x 48,5 cm
Sygnowany l.d. - "E. Czerwenka / 936"