1 zł
2 600 000 zł

SKÓRCZEWSKI Krzysztof (ur. 1947r. Kraków)

Bramy Babilonu, 1997

Miedzioryt na papierze Fabriano, 1997; wym.: 250 x 315 mm; sygn. oł. p. d.: Skórczewski; l. d.: 44/100; na płycie p. d.: S 1997.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Małopolska,

miedzioryt / papier, 15,5 x 19,5 cm, sygn.

Kraków. Impresje architektoniczne, lata 90.

Zestaw 12 miedziorytów; wym. plansz: 250 x 350 mm; papier Fabriano; sygn. oł. p.d.: Skórzewski, l.d. tytuły; zestaw numerowany 40/99 A. Impresje architektoniczne na motywach zabytków Krakowa: Bazylika, Cień wieży, Fasada, Groteska, Kopiec, Mury, Nowe Stare Miasto, Pałac, Strefa światła, Trzy wieże, Wieża czasu, Zamek.

* opłata wynikająca z tzw. droit de suite

Krator

Miedzioryt, ruletka, papier Fabriano; wym.: 350 x 350 mm; sygn. oł. p. d.: Skórczewski, l. d.: 33/100, śr.: tyt.

Lina, 1991

Miedzioryt; papier Fabriano, wym. płyty: 365 x 325 mm; sygn. płyty p.d.: 1991. S, sygn. oł. pod ryc. l.: 20/100, śr. tyt. p.: Skórczewski.

Wiszące ogrody

akwaforta/papier, 14 x 28 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '17/100 Wiszące ogrody Skórczewski'

Utopia II

miedzioryt/papier, 23,5 x 26,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 91/114 / "Utopia II" / KSkórczewski

Czarna wieża

miedzioryt/papier, 32,5 x 34 cm w świetle passe-partout
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 50/100 / "Czarna wieża" / KSkórczewski

Gniazdko V, 2015 r.

miedzioryt, 13 x 16 cm, sygn.

Pocałunek, 1984 r.

akwaforta/papier, 7,5 x 6,8 cm
sygnowany i opisany ołówkiem u dołu: '7/100 Pocałunek Skórczewski'
sygnowany i datowany na płycie p.d.: 'S 84'

Teka czterech miedziorytów, 2000 r.

miedzioryt/papier 33 x 35 cm (arkusz)
każda grafika sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem
Pierwsza teka graficzna Galerii Czas, egzemplarz nr 36
Z każdej matrycy miedzianej wykonano 100 numerowanych odbitek oraz 12 oditek autorskich, po czym płyty zostały przecięte
1) Świątynia, 13,5 x 16,8 (zadruk), sygnowany i opisany u dołu ołówkiem: '36/100 "Swiątynia" Skórczewski'
2) Forum, 13,8 x 16 cm (zadruk), sygnowany i opisany u dołu ołówkiem: '36/100"'Forum" Skórczewski'
3) Kolos, 13,8 x 16,6 cm (zadruk), sygnowany i opisany u dołu ołówkiem: '36/100 "Kolos" Skórczewski'
4) Obserwatorium, 13,8 x 16 cm (zadruk), sygnowany i opisany u dołu ołówkiem: '36/100 "Obserwatorium" Skórczewski'

Zakochany anioł, 2015 r.

miedzioryt / papier, 17,5 x 22 cm, sygn.

Lina, 1991

Miedzioryt; papier Fabriano, wym. płyty: 365 x 325 mm; sygn. płyty p.d.: 1991. S, sygn. oł. pod ryc. l.: 20/100, śr. tyt., p.: Skórczewski.

Krator, l. 90. XX w.

Karuzela, 1985 r.

miedzioryt/papier, 25 x 35 cm (zadruk) 39,5 x 53 cm (arkusz)
sygnowany u dołu ołówkiem: '28/100 "Karuzela" Skórczewski'

Wspomnienie miasta

miedzioryt/papier, 39,5 x 53 cm
sygnowany i opisany u dołu ołówkiem: '4/100 | "Wspomnienie miasta" | Skórczewski'

Arka

miedzioryt, 26,5 x 39 cm,
sygn. na płycie 19 S 84
sygn. ołówek pod wyciskiem 51/100 miedzioryt Arka 1984 Skórczewski

Emigranci II

miedzioryt, 24,5x 34,5 cm,
sygn. na płycie p.d.: 1987 S; ołówek pod wyciskiem 2/100 emigranci II Skórczewski

Wspomnienia miasta I

miedzioryt, 22,5 x 35 cm,
sygn. EA V/E Wspomnienie miasta Skórczewski

Ptaszysko, 1973

Linoryt; wym.: 796 x 468 mm; 9/60.
Praca prezentowana na wystawie "Siła grafiki, grafika polska XX i XXI wieku" w Galerii Centrum Międzynarodowego Centrum Sztuk Graficznych SMTG w Krakowie.

liczba obiektów: 142