WOSZCZYŃSKI Mariusz (ur. 1965 r.)
akwarela, technika mieszana, 46x34 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
49x34 cm
akwarela, 35 x 50 cm, 2004r.
ołówek, farba, papier,
35x45 cm
Krajobraz z górą i skałami wapiennymi, 1995
akryl, kredki, ołówek na kartonie,
100x70 cm
olej, pastel, płótno,
49x63,5 cm
olej, akryl
wymiary: 40x50 cm
Zdjęcie pamiątkowe na statku, 1996
olej, płótno, 45x69 cm
akryl, kolaż, 65x80 cm