WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
z cyklu Pieta w trójnasób - Współczułość, 1978
miękki werniks, akwaforta,
29,5 x 21,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
akwaforta, papier, 22 x 19 cm (wymiar odbitki); 49,5 x 35,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p.d. waltoś (ołówkiem); tytuł l.d.: BYŁ DĄB... 16/25 (ołówkiem);
na odwrocie napis: JACEK WALTOŚ / KRAKÓW
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
akwaforta,
2/20, 30 x 22 cm,
sygn.
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
pastel, papier, 32,5 x 23 cm (w oewietle oprawy),
sygn. u dołu pośrodku: Waltoś 73
na odwrocie nalepka galerii No34
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
Płaszcz miłosiernego Samarytanina, 1984
sitodruk, papier, 16,5 x 32 cm (wymiar odbitki);
sygn. p. d.: waltoś 84 (ołówkiem);
tytuł l. d.: PŁASZCZ MIŁOSIERNEGO SAMARYTANINA 1/30 B
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
pastel, papier,
32,5 x 23 cm (w świetle oprawy),
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
pastel, papier,
34 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: V.75
Waltoś; na odwrocie nalepka galerii No34
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
WSPÓLNE CZUWANIE (Pieta w trójnasób)
akwaforta, papier, 46 x 34,5 cm (arkusz);
opisana u dołu: WSPÓLNE CZUWANIE (Pieta w trójnasób) dla Pani Janiny Ładnowskiej Waltoś 77 (ołówkiem);
sygn. l.d.: Waltoś 77 J.G.(?, na płycie);
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
WIELKA IMPROWIZACJA - mała stabilizacja
akwaforta z akwatintą, , papier, 44,2 x 35,4 cm (arkusz);
opisana u dołu: WIELKA IMPROWIZACJA - mała stabilizacja dla Pani Janiny Ładnowskiej Waltoś 76 (ołówkiem);
sygn. l. d.: Waltoś 76 (na płycie)
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
Płaszcz Miłosiernego Samarytanina, 1987 r.
pastel, 35 x 79 cm, sygn.
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
sygn. p.d., akwaforta, akwatinta, 22.8x22.8
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
Płaszcz miłosiernego Samarytanina
sitodruk na papierze, wym.: 16,5 x 32,
sygn. l.d.: Płaszcz miłosiernego Samarytanina 1/30B i p.d.: Walto 84
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
Studium aktu: Ciemnoskóra, 1995 r.
pastel, 50,2 x 70,2 cm, sygn.
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
olej, płótno,
100 x 81 cm
sygnowany p.d.: waltoś 79
na odwrocie, na blejtramie nalepka informacyjna, obok: XIV
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
Z cyklu Pomiędzy nami - kres, 1978
olej, płótno,
110 x 80 cm
sygnowany l.d.: waltoś 78
na odwrocie, na blejtramie częściowo uszkodzona nalepka informacyjna
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
olej, płótno,
101.5 x 120.5 cm
sygnowany na odwr. g.: JACEK WALTOŚ | SPÓŹNIONY ŻAL | (PIĘĆSETLECIE 1492-1992) I | 1992, OL. PŁ., 100 X 120
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
olej, płótno,
81 x 100 cm
na odwrocie na płótnie napis brązową farbą: JACEK WALTOŚ 1985 | SAMUEL I GŁOS I | ILUSTRACJA DO KS. SAM. I, III 2-9;
oraz dwie nieczytelne pieczątki; poniżej jednej napis: 02-III-186/91; poniżej drugiej: PSOZ III/220/97
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
kredka sepia i biała/ papier "ingres",
32,9 x 48 cm,
sygn.
WALTOŚ Jacek (ur. 1938)
kredka sepia/ papier "ingres",
40,7 x 32,2 cm,
sygn.