SADOWSKI Andrzej Adam (1946 - 2016)
Algarve-Faro - Sobotnie południe -
Bar Caravel, 2002
akryl, płótno,
54 x 81cm;
sygn. z prawej: A.A. SADOWSKI / 2002
oraz na odwrocie napisy: 626. / ANDRZEJ A. SADOWSKI ŁÓD_. /"ALGARVE-FAROSOBOTNIE POŁUDNIE-BAR CARAVEL."/AKRYL. WYM: 54 x 81 cm,2002
cena wywoławcza: Wykup abonament
MARTWA NATURA Z KURCZĘCIEM, 1976
olej, płótno
38.2 x 46.3 cm
sygnowany p.d.: A. A. SADOWSKI | 1976
na odwr. l.g.: 109, p.g.: ANDRZEJ SADOWSKI | [adres artysty] | "MARTWA NATURA | Z KURCZĘCIEM" | OLEJ 38 x 46 cm, 1976
poniżej stempel zezwalający na wywóz za granicę
olej, płótno, 73 x 100 cm;
sygn. u dołu: A. A. SADOWSKI / 1980
na odwrocie nalepka autorska
MARTWA NATURA Z KURCZĘCIEM, 1976 r.
Olej na płótnie 38,5 x 46,5 cm
Sygnowany p.d. - "A. A. SADOWSKI / 1976"
olej, płótno,
38.5 x 46.5 cm
sygnowany p.d.: A. A. SADOWSKI | 1976, na odwr. l.g.: 109, p.g.: ANDRZEJ SADOWSKI | [adres artysty] | "MARTWA NATURA | Z KURCZĘCIEM" | OLEJ 38 x 46 cm, 1976