RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
cena wywoławcza: Wykup abonament
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
olej, collage, płótno
130 x 88 cm;
sygnowany i opisany dwukrotnie na odwrocie
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
olej, collage, płótno,
130 x 88 cm;
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
Kochankowie z ulicy Kaliskiej, 1997 r .
olej/płótno, collage/płótno,
146 x 187 cm
sygnowany i datowany na odwrociu
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
Olej, collage;
wym.: 29 x 69,5 cm;
sygn., tyt. i dat. na odwrocie: (Jacek Rykała 2000).
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
technika mieszana
18 x 24 cm
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
olej, collage/deska, płótno,
56 x 23 cm
na odwrociu sygnowany, datowany oraz tytuły autorskie: `Jacek Rykała 89 | Jacek Rykała | "Helena i Jan" | oil collage | "Jan"`
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
KSIźŻKA OBRACHUNKOWA 2, 2006 R.
olej, collage/płótno
37 x 93 cm
sygn., dat. I opisany na odwrocie: `Jacek Rykała / 2006`
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
Olej, płótno, collage
74 x 89 cm,
sygn. na odwrocie Jacek Rykała 2006
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
Olej, płótno, kolaż;
37 x 93 cm
Sygnowany na odwrocie: Jacek Rykała 2006
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
PIĘKNA NIEZNAJOMA - CIENIE, 2006
collage
Na odwrocie na płótnie napis : Jacek Rykała | 2006.
Na płótnie pieczątka Śląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
Na blejtramie napis : JACEK RYKAŁA 2006 "Piękna nieznajoma - cienie" | oil + collage 49 x 123 cm
49 x 123 cm
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
olej, płótno, collage, wym.: 75,5 x 96 cm,
sygn. na odwrocie
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
olej, collage, płótno, 28 x 76 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jacek Rykała 2002
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
Rezydencja w Częstochowie (Trawy), 1994, z cyklu Podróże
olej, collage,
106 x 203 cm,
sygn.,
dat. i tyt. na odwrocie.
Literatura: Katalog. Podszepty Dzielnicy Sielec, BWA Katowice 1995 (il.).
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
olej, tempera, collage, płótno, 42 x 76 cm; sygn. i dat. na odwrocie