KAZIKOWSKI Tomasz (ur. 1952, Mogielnica - 2021 Warszawa)
pastel/papier, 37 x 48 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'TZ | 2001'
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel/papier, 48 x 35 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany śr.d.: 'TK | 1992'
Kompozycja figuralna - w salonie
tusz lawowany, papier; sygn. 22,5 x 15,5 cm,
p. d.: Mirabeau.
pastel/papier, 60,5 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'TK 1984 r.'
Przedmiot nieobiektywny, 1978 r.
olej/płótno, 69,5 x 45 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'T. KAZIKOWSKI | 1978 | olej 45x70 | [monogram] "przedmiot | nieobiektywny" '
na odwrociu naklejka wystawowa z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych - Galerii Zachęta w Warszawie z opisem obrazu
Brązowa kredka, karton; 42 x 14 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: TK (w okręgu) 1994; na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1994
Ołówek, papier; 42 x 30 cm
Sygnowany p.d.: TK 995
Na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1995
Brązowa i biała kredka, papier; 42 x 30 cm
Sygnowany l.d.: TK (w okręgu) 1992; na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1992 R
Akwarela, pastel, papier szaroniebieski; 27 x 24,5 cm
Sygnowany l.d.: TK (w okręgu)
Kompozycja figuralna - W salonie
tusz lawowany, papier;
22,5 x 15,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: TK (monogram wieszanym);
p. g.: Mirabeau
akwarela, gwasz, ołówek, papier, 40,5 × 29 cm w świetle passe-partout
u dołu: Les femmes de Java aux embarcadères du thée dans Surabaya port.
Sygn. i dat. p. d.: TK (w okręgu)/1996
Akwarela, kredka, papier; 34 x 23,5 cm
Sygnowany l.d.: TK (w okręgu) | 1991 R; na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1991 R
Gwasz, kredka, czarny papier; 19,5 x 29 cm
Sygnowany p.d.: TK (w okręgu) | 1991 R; na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1991 R
Gwasz, papier; 41 x 30 cm
Sygnowany p.d.; TK (w okręgu); na odwrocie: KAZIKOWSKI
Ołówek, papier w kratkę; 42 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: TK (w okręgu)
tusz lawowany, papier;
sygn. p. d.: TK (monogram wieszanym); p. g.: Mirabeau
Akwarela, papier; 40 x 24 cm
Sygnowany p.d.: TK (w okręgu) | 1999
Ołówek, gwasz, olej; 49,5 x 35 cm
Sygnowany l.d.: TK (w okręgu); na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1990 R
Gwasz, papier; 47,5 x 35 cm
Sygnowany l.d.: TK (w okręgu) 1997; śr. d.: (MORDĘGA Z POTWORNA BIELA KARMAŃSKIEGO); na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1997 R