KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej na płótnie, 30 x 30 cm, sygn.
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno, 33x46 cm
sygn. p.d.: MK 94, opisany na odwrocie: MIKOŁAJ KASPRZYK "WIATR" OLEJ 94 46X33
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
Olej, płótno; 100 x 120 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
Olej, płótno; 73 x 73 cm
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
Olej/płótno, 18x27 cm
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno, 73 x 110 cm;
sygn. i dat. p.d.: MK `12;
opisany na odwrocie: MIKOŁAJ KASPRZYK | "BALETNICA" | OLEJ 2012 | 110 X 73
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej/płótno, 27 x 18 cm, sygn.
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej/płótno, 27x18cm
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)