JACHTOMA Aleksandra (ur. 1932r.)
olej/płótno, 41 x 33 cm
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: 'ALEKSANDRA JACHTOMA | WYM. 41 X 33 | TECH. OLEJ | ROK 20. 5. 1994'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 111 x 83,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ALEKSANDRA JACHTOMA | WYM. 111 x 83,5 | TECH. OLEJ | ROK 25.10.1994'
na odwrociu papierowa naklejka z Galerii Stefana Szydłowskiego z opisem obrazu
- Galeria Stefana Szydłowskiego, Warszawa
- kolekcja instytucjonalna, Polska
olej/płótno, 65 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ALEKSANDRA JACHTOMA | WYM.65X50 | TECH. OLEJ | ROK. 1976'
opisany na odwrociu, na blejtramie: ' "RID" 64 x 50"
Olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: ALEKSANDRA JACHTOMA /WYM 80X60/ TECHN. OLEJ/ ROK 08 /05/ 1999.
olej, płótno, 46 × 38 cm
sygn. na odwrocie: Aleksandra Jachtoma/ wym. 46 × 38 cm/tech. olej/Rok 1989
olej/płótno, 100 x 81 cm
opisany na odwrociu: 'ALEKSANDRA JACHTOMA | TYT "HELIOS" | WYM 81X100 | TECH. OLEJ | ROK 1977 | CENA 19000'
olej, płótno; 30 x 40 cm;
na odwrocie napis autorski: ALEKSANDRA JACHTOMA / WYM. 30 X 40 / POLIPTYK 7 [cyfra ujęta w kole] TECH. OLEJ / ROK 1987
olej/sklejka, 26,5 x 20,5 cm
opisany na odwrociu: `ALEKSANDRA JACHTOMA | TECH. OLEJ | WYM. 26,5 X 20,5 | ROK 1985`
Olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn.
Na odwrocie ALEKSANDRA JACHTOMA/WYM 80X60/TECHN.OLEJ/ROK 08/05/1999
akwarela, papier, 42 x 30 cm,
sygn. p.d.: A. Jachtoma 1996
akwarela, papier, 42 x 30 cm,
sygn. p.d.: A. Jachtoma 1996
olej/płótno, 89,5 x 69,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `ALEKSANDRA JACHTOMA | WYM .90x69 | TECH. OLEJ | ROK 1972`
Estymacja: 15 000 - 19 000 zł
gwasz, 29,3x34,5 cm
Gwasz, papier naklejony na karton;
26,1 x 23,8 cm
Sygnowany na odwrociu: A. Jachtoma 1978
Olej, deska;
29,5 x 17,9 cm
Sygnowany na odwrociu: A. Jachtoma 1979
Olej, płótno;
65 x 70 cm
Na odwrociu: napis częściowo czytelny Aleksandra Jachtoma | 65 x 70 | Tyt. (skreślony) Shakir | Godło IX
olej, płótno, 38 x 38 cm;
na odwrocie napis autorski: ALEKSANDRA JACHTOMA / TYT. ZIDO / WYM. 38 x 38 / TECH OLEJ
gwasz, 25x34,8 cm
olej, płótno, 92 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ALEKSANDRA JACHTOMA / WYM. 92 X 60 / TECH. OLEJ / ROK 1988 ORAZ NUMEROWANA: 12101988
olej/płótno, 73 x 61,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie:
`ALEKSANDRA JACHTOMA / WYM. 73 x 61,5 /
TECH. OLEJ / ROK. 06.07.2002`