GUSTOWSKA Izabella (ur. 1948, Poznań)
Względne cechy podobieństwa w czerni II, 1987/88 r.
technika własna/papier, 196,5 x 68,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Life is a story, lightbox, 2005 r.
wydruk cyfrowy, pleksi, metal, żarówka, śr.: 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: `LIFE IS A STROY 1 / -2005 IZABELLA GUSTOWSKA`
offset na folii 3x150x60
70x100
70x100
Względne cechy podobieństwa, 1975
autoofset, 100x70
średnica, 71 cm, light box
Tarcza I (Dzieciństwo-Młodość-Przyszłość) 1976
serigrafia
200cmx50cm
4/6, technika mixté
technika mieszana/papier,
69,2 x 108cm