BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela, papier; 42 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej, tektura; 55 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Bieszczad
Lit.: Anna Mazurek, Bieszczad. Artysta niespełniony, Krosno 2006, ss. 57-69
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
sygn. p. d.: Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Maćko Dobrzyński karmiący króliki, ok. 1890
sygn. p. d.: Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
sygn. p. d.: Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Akwarela, papier; 40 x 26 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej, płótno; 111 x 71,5 cm
sygn. p. d.: S.Bieszczad.
na odwrocie napisy ołówkiem: 06/ (...)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela na tekturze, 41 x 28 cm,
sygnowana p.d. "S. Bieszczad";
na odwrocie szczątki kartki wystawowej z zachowanym ręcznie wpisanym tytułem akwareli.
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej, płótno; 111 x 71,5 cm
sygn. p. d.: S.Bieszczad.
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela/papier, 40 x 48 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p.d.: `S. Bieszczad`
ODWROCIE:
papierowa naklejka z Salonu Sztuki Alfreda Wawrzenieckiego z opisem obrazu
Estymacja: 5 000 - 7 000
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela na tekturze,
41 x 28 cm,
sygnowana p.d. "S. Bieszczad"; na odwrocie szczątki kartki wystawowej z zachowanym, ręcznie wpisanym tytułem akwareli.
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Sygnowany p.d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej, płótno; 111 x 71,5 cm
sygn. p. d.: S.Bieszczad.
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela, gwasz na tekturze, 27,5 x 39,5 cm,
sygnowana l.d. "S. Bieszczad 896"
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela/papier, 25 x 40 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 6 000 - 9 000 zł
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej, płótno; 22 x 16,5 cm;
sygn. p. d.: Bieszczad (końcówka sygnatury słabo czytelna)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej na płótnie, 21 x 26 cm,
sygnowany p.d. "S. Bieszczad 891",
na odwrocie (częściowo uszkodzona)
okrągła papierowa pieczęć
"ZAKŁAD PAPIERU PRZYBORÓW
DO PISANIA OBRAZÓW RAM
JAN BROMILSKI WE LWOWIE
Ul. KAROLA LUDWIKA GRAND HOTEL"
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Zachód słońca
olej, tektura,
16 x 31 cm;
sygn. p. d.: S. Bieszczad
Wieczorny połów
olej, tektura,
16 x 31 cm;
sygn. l. d.: S. Bieszczad