1 zł
2 600 000 zł

PACIOREK Stanisław (1889-1952)

Kraków, kościół św. Andrzeja, [1930]

olej, tektura; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: St. Paciorek / Kraków 2.VI.930

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pejzaż z plant, [1914]

olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: St. Paciorek / 914

Pejzaż, 1920

olej, płótno; 93,5 x 110 cm;
sygn. i dat. l. d.: St. Paciorek. 920. (ołówkiem).
Przed konserwacją

PROCESJA PRZED KOŚCIOŁEM W MODLNICY, ok. 1925

Olej, tektura; 56,5 x 69 cm
Sygnowany p.d.; St. Paciorek

Pejzaż, 1920

olej, płótno; 93,5 x 110 cm;
Przed konserwacją

Widok na Wawel, 1945

olej, tektura; 35 x 42,5 cm;
sygn. l. d.: St. Paciorek 945;

PEJZAŻ Z BRONOWIC

Olej, płótno, 66 x 911,5 cm,
sygn. l.d.: St. Paciorek 1938

*droit de suite

Zakole Wisły pod Bielanami, 1929 r.

olej, płótno naklejone na tekturę, 27 x 59 cm
na odwrocie nalepka autorska z opisem:
ST PACIOREK - KRAKÓW 1929/"ZAKOLE WISŁY POD BIELANAMI/JESIENIĄ"

Wieś podkrakowska jesienią, [przed 1918]

olej, tektura; 24,5 x 48,5 cm;
sygn. l. d.: St. Paciorek

Letni pejzaż z Bronowic

olej, tektura; 54 x 72,5cm;
sygn.l.d.: St.Paciorek/1922 Bronowice

olej, tektura; 14 x 16,5 cm;
sygn. l. d.: St. Paciorek;
na odwrocie nalepka z opisem autorskim: 45 Wieczór / St. Paciorek / olej cena 2500;
Oryginalna rama.

Pejzaż z chatami, 1929 r.

olej, sklejka, 57 × 78 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. p. d.: St. Paciorek. 929

Letni pejzaż z Bronowic

olej, tektura; 54 x 72,5 cm;
sygn. l. d.: St. Paciorek/1922 Bronowice

NA RYNKU KRAKOWSKIM, przed 1945

Olej, tektura; 49 x 34 cm
Sygnowany p.d.; St. Paciorek
Na odwrocie dwie drukowane nalepki: Salon obrazów i dzieł sztuki, Ludwik Błasiak, Kraków, Stradomska 18; jedna w opisem obrazu piórem

*opłata droit de suite

Kościółek św. Bartłomieja w Mogile, 1942

olej, tektura; 48 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St.Paciorek / Mogiła 942 III.

Chaty

sygn. l.d.
akwarela, papier
19.5x26 cm

Wieś podkrakowska jesienią

olej, tektura; 24 x 48cm
sygn.l.d.: St. Paciorek

Sosny

olej, tektura; 32 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: St. Paciorek

Obidowa

olej, dykta; 49 x 68 cm;
sygn.p.d.: St Paciorek/ Obidowa

Wieczór nad Wisłą - Norbertanki, 1945

olej, tektura; 33,5 x 64,2;
sygn.l.d.: St. Paciorek/Kraków. 1945

liczba obiektów: 155