GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
gwasz/papier, 17,5 x 23 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 800 - 1 200
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
ROZMOWA DUCHOWNEGO Z MOŻNOWŁADCĄ, 1912
Gwasz, papier; 33 x 30 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: monogram wiązany AG r. 1912
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
Gwasz, papier; 33 x 29,5 cm w świetle passe-partout
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
technika mieszana, akwarela, gwasz, kredka, papier,
14,5 x 21,5 cm ( w świetle oprawy );
sygn. p. d.: AG
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
akwarela, papier,
12,3 x 17,3 cm;
sygn. l. d.: GA (monogram wiązany niebieską kredką) 48 (ołówkiem)
Na odwrocie autorska dedykacja z 1948 roku
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
akwarela, papier,
12,3 x 17,3 cm;
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
PEJZAŻ Z MIASTEM NAD RZEKĄ I POSTACIĄ STOJĄCĄ POD DRZEWEM
Gwasz, karton;
31 x 43 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: AGR
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
Gwasz, papier;
33 x 30 cm w świetle passe-partout
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
Gwasz, papier;
33 x 29,5 cm w świetle passe-partout
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
OBJAWIENIE ANIOŁÓW RYBAKOWI NAD RZEKź, 1950
Akwarela, papier;
21 x 33 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: AGR 50
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
Gwasz, papier; 49 x 71 cm w świetle passe-partout
Sygnowany czerwonym gwaszem p.d.: [monogram wiązany] 19 AGR 12
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
akwarela, papier,
17,5 x 12,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: AG (monogram) / 1904 (?)
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
Akwarela, tusz, papier;
29,6 x 22,6 cm
Sygnowany l.d.: AGR
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
Akwarela, papier;
Sygnowany l.d.: AGR 50
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
akwarela gwasz, papier, 14 x 20,5 cm;
sygn. p.d.: monogram wiązany
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
sygn. p.d.: monogram wiązany
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
sygn. p.d.: monogram wiązany
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
akwarela na tekturze,
22 x 17,7 cm, sygnowana l.d. "AGawiński"
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
Akt kobiety z zieloną tkaniną, 1946 r.
pastel/papier, 43 x 30 cm (w świetle passe- partout)
sygnowany p. d.: inicjał wiązany- "AG 46"