GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
olej, płótno; 65 x 55cm
na odwrocie: Zbylut GRZYWACZ/ NA PLAŻY - OLEJ/PŁ. 2002/ 65 X 55cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
olej, płótno; 90 x 40 cm;
na odwrocie napis flamastrem: CZARTOGON.
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
Olej, płótno, 76 x 63,5 cm,
sygn. pr.d.: Z.B. 71,
na odwrocie naklejka z pracowni artysty z ul. Krakowskiej 21 oraz dedykacja "Dla Józka z serdecznością, styczeń 80 Zbylut".
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
olej, płótno, 81.5 x 123 cm,
sygn. na odwrocie p.d.: ZBYLUT GRZYWACZ / "CORRIDA-PEGAZ" / 80 x 120 cm. 1977
Reprodukowany: Zbylut Grzywacz 1939-2004, katalog wystawy, red. J. Boniecka, J. Waltoś, MNK, Kraków 2008, s. 72
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
olej, płótno
81,5 x 123 cm
sygn. na odwrocie na płótnie p.d.: ZBYLUT GRZYWACZ | "CORRIDA-PEGAZ" | 80 x 120 cm. 1977
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
tusz, pióro, papier, 21 x 30 cm, 1997; sygnowany i datowany p.d.: "Zbylut 12.97"
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
olej, płótno, 92 x 60 cm
op. na odwrocie: Zbylut GRZYWACZ / “BIELE" 1996 / 92 x 60 cm
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
akwarela, tusz, 21 x 28,5 cm,
sygnowana p.d. monogramem artysty "ZbG." i datowana "[19]97"
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
olej, płótno, 92 x 120 cm,
sygn. p.d.: Zbylut 99; na odwrocie Zbylut Grzywacz "zielony" z cyklu; 9 obrazów 1994-98/99
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
tusz, akwarela, papier, wym. 29,5 x 21 cm,
sygn. p.d.: Zbylut II.97
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
olej/płótno, 69 x 138 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Zbylut 76', opisany na odwrociu: 'ZBYLUT GRZYWACZ | "FASADY" - 1976 | OLEJ 70 x 140'
Zbylut Grzywacz. 1939-2004, katalog wystawy, Muzeum Narodowe w Krakowie, [red.] J. Boniecka, Kraków 2008, poz. 109, s. 156
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)