1 zł
2 600 000 zł

FINI Leonor (1908-1996)

miedzioryt, kolorowany, papier szary,
44,5 x 30 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Leonor Fini; numer odbitki l. d.: 132 / 186

cena wywoławcza: Wykup abonament

FINI Leonor (1908-1996)

44,5 x 30 cm (odcisk płyty);

FINI Leonor (1908-1996)

KOMPOZYCJA Z POSTACIAMI KOBIET

Akwaforta; 33,5 x 41,5 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: Leonor Fini, p.d: 100/275

FINI Leonor (1908-1996)

GŁOWA KOBIETY

Akwaforta; 49 x 37 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: Leonor Fini, l.d: 93/190

FINI Leonor (1908-1996)

SATIRICON, 1970 R.

ilustracje Leonor Fini do tekstu starożytnego poety Petroniusza - 11 litografii barwnych, całostonicowych i 14 litografii w sepii w tekście; druk i typografia: Guillard, Gourdon et Cie; Dominique Viglino, Imprimeur d`Art a Bourg - la - Reine karty przedtytułowa, tytułowa i inicjał ryte w bukszpanie; oprawa: płótno czarne ze złoconym tytułem; pudełko - futerał - oprawne płótnem ciemnopomarańczowym, wewnątrz wyklejone czarnym zamszem; stron 133; wszystkie grafiki sygnowane przez artystkę oraz oryginalny rysunek tuszem

FINI Leonor (1908-1996)

Akt w turbanie

Litografia, 2/150
72 x 49 cm
Sygn. oł. p.d.: Leonor Fini; l.d.: 2/150

FINI Leonor (1908-1996)

Calineczka

litografia, papier, 29,9 x 20,8 cm (odcisk płyty), 57 x 38 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Leonor Fini (ołówkiem), nr odbitki l. d.: 15/275 (ołówkiem)

FINI Leonor (1908-1996)

Dziewczyna z miotłą

litografia barwna, papier, 51 x 38 cm;
sygn. p. d.: Leonor Fini (ołówkiem)

FINI Leonor (1908-1996)

Twarz

grafika, papier, 63 x 52 cm;
sygn. p. d.: Leonor Fini; napis l. d.: e.a.

FINI Leonor (1908-1996)

Smutek Moniki,

Litografia;
wym.: 505 x 375 mm (plansza 650 x 500 mm);
sygn. oł. .d.: Leonor Fini, numerowana l.d.: XV/LXXV. Stan zachowania bdb.

FINI Leonor (1908-1996)

Twarz

grafika, papier,
63 x 52 cm;

FINI Leonor (1908-1996)

Zjawa

litografia barwna, papier,
75 x 54 cm;
sygn. p. d.: Leonor Fini, napis l. d.: e.a.

FINI Leonor (1908-1996)

Dwie kobiety przy oknie

grafika, papier,
38,5 x 57,5 cm (wymiar odbitki),
53 x 73 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Leonor Fini; l. d. nr odbitki: 179/250

FINI Leonor (1908-1996)

Twarz

grafika, papier,
63 x 52 cm;

FINI Leonor (1908-1996)

Zjawa

litografia barwna, papier,
75 x 54 cm;

FINI Leonor (1908-1996)

Dwie kobiety przy oknie

grafika, papier,
3 x 73 cm (wymiar arkusza);

FINI Leonor (1908-1996)

Dzieci

litografia barwna, papier,
29 x 20 cm (odcisk kamienia);
sygn. p. d.: Leonor Fini, z lewej nr odbitki 224/275

FINI Leonor (1908-1996)

Antylopa

litografia, papier, 56 x 37 cm (całość);
sygn. u dołu po środku: Leonor Fini

FINI Leonor (1908-1996)

Scena rodzajowa - Przy łóżku

drzeworyt barwny, papier, 13,5 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Leonor Fini (ołówkiem)

FINI Leonor (1908-1996)

Autoportret

litografia, papier,
16,5 x 16,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Leonor Fini

liczba obiektów: 79