RODZIŃSKI Stanisław (1940 Kraków - 2021)
pastel/papier, 29,5 x 41,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'St. Rodziński 93'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Wspomnienie z Auverse - sur - Oise
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: St. Rodziński, Wspomnienie z Auverse - Sur - Oise, 2014
pastel / papier, 42 x 29,5 cm, sygn.
olej na płótnie
70 x 150 cm
pastel, 35 x 50 cm, sygn.
Pejzaż - przedwiośnie, 1991 r.
akwarela/papier, 49,5 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: `St.Rodziński 91`
Łabowa - cerkiewka przy drodze, 2009 r.
olej / papier, 41,5 x 29,5 cm, sygn.
olej/płótno, 70 x 50 cm
dedykcja na odwrociu: `ST. RODZIŃSKI | UKRZYŻOWANIE | 1983 | PROFESOROWI | JERZEMU NOWOSIELSKIEMU`
Czarna chmura - Nawojowa, 1999 r.
olej, pastel/papier, 40 x 50 cm
sygnowany p.d.: `St. Rodziński`
na odwrociu opisany, sygnowany i datowany: `Czarna chmura - Nawojowa | St. R. 1999`
gwasz na kartonie, 30 x 40 cm, sygn.
akwarela, papier;
49,5 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Rodziński 91
olej/płótno, 49,5 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Stanisław Rodziński | Krajobraz z Iwkowej | 1981`
gwasz
56 x 42 cm
gwasz
56 x 42 cm
Czwarty pejzaż rosyjski, 1978/1979
olej, płótno;
50 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: St. Rodziński/ CZWARTY PEJZAŻ/ ROSYJSKI/ 1978/9/ 50x60 oraz stemple wywozowe, powyżej na krośnie powtórzony tytuł
Pamięci Józefa Czapskiego. Martwa natura w Maisons Laffitte, 2010 r.
pastel, 40 x 30 cm, sygn.