ORBITOWSKI Janusz (1940 Kraków - 2017 Kraków)
technika własna, relief, płyta; 70 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: "Janusz ORBITOWSKI 2003 | 24/03 | 70 x 50 cm"
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, tektura/płyta, 80 x 60 cm
opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1993 | 4/93 80x60 cm' oraz pieczęć konserwatora zezwalająca na wywóz za granicę
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1997 | 14/97 | 100 x 100 cm'
tusz, papier, 69 × 49 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. d.: Janusz Orbitowski - 1992
technika mieszana, papier, 50 × 43 cm w świetle passe-partout
sygn. u dołu ołówkiem: Orbitowski
akryl, tektura/płótno naklejone na płytę pilśniową, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 2004 | 5/04 | 70x50cm'
akryl, sznurek/płótno, 73 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 92 | 13/92 | 73x50'
relief, akryl/tektura, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Janusz Orbitowski| 100 X 100 cm | 11/02 | 2002
relief, akryl, płyta, 60 x 42 cm
na odwrocie autorski opis: Janusz ORBITOWSKI 1988/3/88 60 x 42
technika własna, relief, akryl, płótno; 70 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: "Janusz ORBITOWSKI 2009 | 3/09 |70 x 50 cm"
relief, akryl/płyta, 85 x 115 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ORBITOWSKI 1988'
olej na płótnie, 100 x 100 cm, w opr. 102 x 102 cm,
sygn. z tyłu po prawej u góry 'JANUSZ ORBITOWSKI 1997 | 14/97 | 100 x 100 cm'
akryl, relief, płyta, 60 x 42 cm,
sygn. i opisany na odwrociu: JANUSZ ORBITOWSKI 85 / 6.85 60 X 42
akryl/płyta pilśniowa, 60 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 1976 | 6/76, 60 x 120'
relief, akryl/płótno, 73 x 56 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 2006 | 11/06 | 73 x 54 cm'
akryl, papier, 31 × 21,5 cm w świetle passe-partout
sygn. na odwrocie ołówkiem: Janusz Orbitowski/66
tusz, papier, 42 × 61 cm
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Janusz Orbitowski 1991
tusz/papier, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Janusz Orbitowski 1992'
- Orbitowski teraz. Reliefy i rysunki, katalog wystawy indywidualnej, Kraków 2015, str. nlb. (il.)
tusz/papier, 70 x 50 cm