KARSZNIEWICZ Jerzy (1878 Tarnów - 1945 Kraków)
olej, płótno; 44 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: JERZY KARSZNIEWICZ
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, papier, 47 × 62,5 cm w świetle oprawy
sygn. p.d.: Jerzy Karszniewicz
olej, płótno; 43,5 x 33,5cm;
sygn.p.d.: JERZY KARSZNIEWICZ
Kościół św. Szymona i Tadeusza Judy w Łodygowicach
olej, płótno; 44 x 34 cm;
olej, płótno; 43,5 x 33,5 cm;
Widok letni (Sierpień), 1939 r.
olej/deska, 22,5 x 32 cm
sygnowany l.d.: 'J.Karszniewicz'
opisany na odwrociu: 'Widok letni (Sierpień) | Jerzy Karszniewicz | (olej na desce) 1939 r.'
olej, płótno; 43,5 x 33,5 cm;
MOST KAROLA W PRADZE, ok. 1930
olej, tektura
19,5 x 28 cm (w świetle ramy)
sygn. l.d.: Jerzy Karszniewicz | Praga
olej, płótno, 33,5 × 89 cm
sygn. l. d.: Jerzy Karszniewicz
olej/tektura, 15,5 x 25,5 cm
sygnowany p.d.: `J. Karszniewicz` (trudno czytelnie)
Olej, tektura;
wym.: 15 x 18,5 cm;
sygn. l.d.: J. Karszniewicz.
Olej, tektura;
wym.: 18,4 x 24,2 cm;
nie sygn., opisany na odwrocie obcą ręką.
olej, płótno; 66 x 81 cm;
Na odwrocie dwie nalepki: z pracowni artysty z autorskim opisem obrazu i tytułem, krakowskim adresem malarza oraz fragmentarycznie zachowana nalepka wystawowa z autorskim opisem; na krośnie malarskim stempel austro-węgierskiego Urzędu Celnego w Ostrawie.
PEJZAŻ Z ROZGWIEŻDŻONYM NIEBEM
Olej, tektura; 16,5 x 19 cm
Sygnowany l.d.: J. Karszniewicz
Olej, płótno na tekturze; 22,5 x 30,5 cm
Sygnowany l.d.: J Karszniewicz
Na odwrocie napis ołówkiem: No 3 i J. Karszniewicz | widok letni - olej 192(?) | Krowy oraz maszynopis z orzeczeniem autentyczności mgr Leszka Ludwikowskiego datowany: Kraków, 24.02.1985 r.