CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej, płótno,
27 x 35 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: " LE MORT" / Jacques Chapiro
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
Portret - Martwa natura z portretem Vincenta van Gogha, 1937
olej, płótno; 50 x 73 cm.
Na odwrocie na płótnie napis autorski: Jacques Chapiro / 5 rue Barrault / 1937 Paris XIII / "Portrait"
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
akwarela, gwasz na papierze
50 x 50 cm
sygn. stemp. p.d.: Jacques Chapiro
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej, płótno
sygn. i dat. p.d.:"Jacques Chapiro 1934"
sygn.. na odwrocie: "Jacques Chapiro"
79,50 x 64 cm
bibliografia: Sophie Boutillier, Dimitri Uzundis, "La Russie européenne - Du passé composé au futur antérieur", Paris, 2008, reproduit en couverture.
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej, płótno
sygn. i dat. p.d.:"Jacques Chapiro 1944"
130 x 97 cm
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej, płótno
sygn. i dat. l.d.: "Jacques Chapiro 23 IX 1939 -940"
65 x 92 cm
pochodzenie: kolekcja D.A., Paris
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
Composition ŕ l'ananas et au citron
olej, płótno
37,8 x 55 cm
stempel atelier na odwrocie: Chapiro Maître Bondu avril 08
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
gwasz, tempera/papier, 72 x 107 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l. d.: `Jacques Chapiro` oraz datowany p. d.: `1953`
Estymacja: 6 000 - 8 000
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
Olej na płótnie
65 x 48 cm
sygn. l. d. Jacques Chapiro dat. p.d. 1949
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej, płótno
68 x 95 cm
sygn. i dat. l.d. 1928
proweniencja: Collection Landau
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej, płótno
55 x 46 cm
sygn. i dat. p.d.
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
gwasz/papier, 72,5 x 107 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l. d.: `Jacques Chapiro 1953`
Estymacja: 7 000 - 10 000
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej, płótno
sygn. i dat. p.d.: Jacques Chapiro, 1934
79,50 x 64 cm
literatura:
Sophie Boutillier, Dimitri Uzundis, La Russie européenne - Du passé composé au futur antérieur, Paris, 2008, reprodukowany na okładce.
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
LIEVRE ET LINGE SUR UNE TABLE, 1929
olej, płótno
sygn. i dat. l.d.: Jacques Chapiro 929
81 x 54 cm