DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno,
68 x 100
sygn. p.d.: Dominik
na odwr. na płótnie: DOMINIK 1974 | OWOCE IV ACRYL | 65 x 100
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Grafika komputerowa / papier,
56 x 38 cm,
sygn.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa/papier,
56 x 38 cm,
sygn.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa/papier,
56 x 38 cm,
sygn.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
drzeworyt barwny, papier,
23 x 23 cm;
sygn. p. d.: T. Dominik 60
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa, papier,
55 x 36,8 cm;
opisana l. d. ołówkiem: graf komp. 1 szt. i pośrodku: 2000 ogród;
sygn. p. d.: T. Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno;
40 x 50 cm
sygn. l.d. Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akwarela,
31 x 49 cm,
sygn.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno,
46 x 55 cm
sygn. p.d.: `Dominik`
na odwrociu stempel wywozowy z 1987 r. i naklejka wystawowa
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Grafika komputerowa
60 x 40
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Grafika komputerowa
60x40
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Olej, płótno;
100 x 120 cm
Sygnowany p.d.: Dominik
Na odwrocie napis autorski: DOMINIK 2003 | 100 X 120 | OGRÓD
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Drzeworyt barwny;
wym.: 220 x 220 mm;
sygn. oł. p.d.: T. Dominik 60; p.d.: 18.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno;
49 x 62 cm
sygn. p.d. Dominik
Na odwrocie: DOMINIK/ OL.PŁ 1954/ PARK PADEREWSKIEGO
oraz nalepka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Warszawie z opisem: Tadeusz Dominik/ olej/ 49 x 62 cm / Pejzaż II
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl/płótno,
63 x 90 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu, na blejtramie (ołówkiem): `PEJZAŻ 63 x 90 | AKRYL 1989 | TADEUSZ DOMINIK`
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno,
90 x 90 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 2007 | OL. PŁ. 90 x 90 | PEJZAŻ`
Obraz posiada autorski certyfikat
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
inkografia/papier,
25 x 30 cm
sygnowana ołówkiem p. d.: `Dominik`, l. d.: numer edycji: `6/20`
wg: "Pejzaż", 2008 r. olej, akryl/płótno, 100 x 120 cm
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno;
60 x 80 cm
sygn. p.d. Dominik
na odwr. DOMINIK 1968/ AKRYL.PŁ
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Akryl, płótno; 62,5 x 81 cm
Sygnowany p.d.: Dominik
Na odwrocie napis autorski: DOMINIK 1978 | AKRYLE POLA X | 63 X 81