SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Akwarela, papier;
15 x 31 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
PASTUSZKOWIE ROZPALAJĄCY OGNISKO
Olej, tektura; 36 x 50,5 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier żeberkowy; 15 x 30,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
olej, tektura, 31 x 23,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz 915.
akwarela, papier,15 x 30,5 cm
(w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
olej, płótno, 36,5 x 57 cm;
sygn. p. d.: A. Setkowicz 917
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 16,5 x 32,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę; 16 x 23,8 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier; 14,5 x 29,5 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Olej, tektura; 24,5 x 34,5 cm
Sygnowany p.d.: A. Setkowicz
Do obrazu załączone dwie pocztówki przedstawiające Krakowiaka z choinką oraz dwóch chłopców niosących drzewko.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 14,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 14,5 x 31 cm
(w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier; 15,5 x 31,5 cm
Sygnowany l.d.: A. SetkowiczNa tekturze zakrywającej odwrocie owalna pieczęć: Magazyn Przyborów Malarskich R. Aleksandrowicz, Kraków ul. Basztowa 12.
Akwarela, papier; 24 x 32 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
gwasz, akwarela na tekturze,
18 x 26 cm,
sygnowany l.d. "A. Setkowicz``